Ses Dosyası Yükleme Koşulları

Sitemize hoş geldiniz. Eğitimden radyo programlarına kadar birçok içerikle dünyayı kucaklayan oluşumumuza dosya yüklerken, aşağıdaki hususları dikkate alarak içeriklerimize katkıda bulunabilirsiniz.

1. Sitemize yükleyeceğiniz ses dosyası size ait olmalı, başka birinden alınmış şarkı, film veya telif haklarını ihlal edecek bir içerik olmamalıdır.

2. Yükleyeceğiniz Dosya mp3 formatında olmalı ve mobil cihazlardan sitemizi ziyaret eden kullanıcıların daha az kota tüketerek yararlanmalarını kolaylaştırmak için 150 MB’tan küçük olmalıdır.

3. Ses içeriğinde, Hakaret, ayrımcı ve cinsel içerikli öğeler barındıran ifadelere yer verilmemelidir.

4. Yükleyeceğiniz ses dosyaları birden fazla kelimeden oluşuyorsa, kelime aralarına boşluk bırakmadan veya kelimeleri -tire  işaretiyle ayırarak, dosya isminde türkçe karakter kullanmayacağınız bir isim veriniz. Yüklediğiniz ses dosyasının konusu "voice over ile internette dolaşım" ise bunu "voice-over-ile-internette-dolasim.mp3" örneğindeki gibi adlandırınız. Araya - tire dışında farklı bir işaret koymayınız, boşluk bırakmayınız. Ses dosyanızın adını - tire koymaksızın, Türkçe karakter kullanmadan, (ö, ç, ş, ğ, ü) kelime aralarında boşluk bırakmadan da yazabilirsiniz.

Dosyanız site yönetimi tarafından onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.