Radyo Programları

EEEH Dergiden Yansımalar 29.07.2021

EEEH Dergiden Yansımalar 29 Temmuz Perşembe akşamı Radyo Engelsiz Erişim’de! Nöro çeşitlilik, otistikler ve otizm üzerine söyleşimizde Burak Sarı'nın konukları dergimizde artık bir köşesi olan Merhaba Spektrum ekibinden Alaz Ada, Ilhan Yalçın ve otistik çocuk annesi Ece Ekşioğlu.

Burak Sarı ile Güneşin Sofrası 26.07.2021

“Belli ki yakındır doğayı ve hayatı sarsacak saat” Burak Sarı ile Güneşin Sofrasının bu ayki konuğu şair Ahmet Telli. Tarih: 26.07.2021 Pazartesi 21:00 Güneşin Sofrasını www.engelsizerisim.com/radyo adresinden ya da Radyo Kulesi uygulamasından dinleyebilirsiniz.

Sevda'nın Güncesi 60. Bölüm 04.07.2021

Merhabalar. 4 Temmuz Pazar günü temmuz ayının ilk programını Sevda'nın 60. ve son Güncesini yine çok özel bir isimle birlikte yazacağız. Sizlerin de sesini çok yakından tanıdığı değerli tiyatro oyuncusu, seslendirme sanatçısı, yazar ve senarist Suzan Acun İlhan Sevda’nın 60. Güncesine misafir oluyor ve bizlere final programımız için harika bir söyleşi armağan ediyor. Pandemiyle başladığım bu yolculukta bana bugüne kadar eşlik ettiğiniz için çok teşekkür ederim. yolumuzun başka zamanlarda ve yerlerde tekrar kesişmesi dileklerimle, hepinizi bu son söyleşimize bekliyoruz. Görüşmek üzere.

Gökçe Coşkun ile Kuşlarımız

Bir pencere kadar uzağımızda olan kuşlarımızı gelin birlikte tanıyalım. Çevremizde yaşamlarını devam ettiren bu canlıların kaç tanesini biliyorsunuz? Farklı isimler, farklı renkler, farklı özellikleri olan bu canlıları tanımaya başladığınızda şaşıracaksınız. Uzman veteriner hekim ve kuş gözlemcisi Gökçe Coşkun Her ayın son Salı akşamı bizlere kuşları anlatacak.

Sevda'nın Güncesi 59. Bölüm 27.06.2021

Merhabalar. 27 Haziran Pazar günü haziran ayının son programını Sevda’nın 59. Güncesini çok kıymetli misafirlerimden biriyle yazacağım. Pek çok dilde şarkılar söyleyen, kaybolmaya yüz tutmuş dillere nefes olan, yüreğinin özüyle söylediği şarkıların bütün kalplere dokunmasını sağlayan çok kıymetli müzisyen, sanatçı Gülcan Altan Sevda’nın Güncesine misafir oluyor ve bize unutulmaz, sıcacık, içten bir söyleşi armağan ediyor. Hepinizi müzikle dopdolu bu söyleşimize bekliyoruz. Görüşmek üzere. Sevda’nın güncesi Sevda Bozbey Yılmaz’la her pazar 16:00’da Radyo Engelsiz Erişimde.

EEEH Dergiden Yansımalar 24.06.2021

Radyo programımız EEEH Dergiden Yansımalar 24 Haziran akşamı kör çocuğu olan ebeveynleri konu alıyor! Eğitimci yazarımız Canan Çam Yücel’in moderatörlüğünde, konuk ebeveynimiz Hülya Pulatkan ve Psikolog Elif Ünver Çırpan bizimle olacak.

Sevda'nın Güncesi 58. Bölüm 20.06.2021

Merhabalar. 20 Haziran Pazar günü yolumun bir internet gazetesinde kesiştiği çok özel bir misafirimi ağırlıyorum. Sanatla yoğrulmuş, tarihin tozlu sayfalarında unutulmuş anıları günceme taşıyacak olan; sanatçı, yazar, yönetici çok kıymetli Rengigül Ural günceme misafir oluyor ve yaşamından damıttığı ayrıntıları bizlerle paylaşıyor. Hepinizi bu sıcacık içten söyleşimize bekliyoruz. Görüşmek üzere. Radyomuzu dinlemek için, www.engelsizerisim.com/radyo adresimizi veya radyo Kulesi uygulamasını kullanın. Dilerseniz mesajlarınızla sohbetimize siz de dahil olabilirsiniz. Bunun için

Sayfalar