Radyo Programları

Sevda'nın Güncesi 48. Bölüm 11.04.2021

Merhabalar. 11 Nisan Pazar günü Sevda’nın 48’inci Güncesinde yine çok özel bir misafirimi ağırlayacağım. Çevirmen, gazeteci ve yazar Ayşegül Domaniç Yelçe Sevda’nın 48’inci Güncesine misafir oluyor, sayfamıza unutulmaz notlar ekliyor. Kasım’ı hatırlatan bu soğuk nisan ayında içinizi birazcık da olsun ısıtmak isterseniz, sizleri de bu sıcacık söyleşimize bekleriz. Görüşmek üzere. Radyomuzu dinlemek için, www.engelsizerisim.com/radyo adresimizi veya radyo Kulesi uygulamasını kullanın. Dilerseniz mesajlarınızla sohbetimize siz de dahil olabilirsiniz. Bunun için www.engelsizerisim.com/radyo

Sevda'nın Güncesi 47. Bölüm 04.04.2021

Merhabalar. Nisan ayının ilk programını, Sevda’nın 47’inci Güncesini kütüphanecilik haftasının anlamına uygun olarak çok özel bir misafirimle birlikte yazacağız. Okumayı çok seven ama okuduklarını yalnızca kendine okumayan, başkalarıyla da paylaşan ve paylaşmanın tüm güzelliklerini üzerinde toplayan, Boğaziçi Üniversitesi Görme Engelliler Teknoloji laboratuvarı GETEM’in gönüllü okuyucularından çok değerli Mehtap Tolu günceme misafir oluyor ve bakalım bizlere okuma öykülerinden neler neler anlatıyor. Hepinizi bu sıcacık içten, bizden programımıza bekliyoruz. Görüşmek üzere.

Olgun'un Tavernası Aşık Veysel'i Anma Özel 26.03.2021

Kıymetli dinleyicilerim, 26 Mart Cuma akşamı saat 21:00’de sizlerin de desteğiyle Olgun’un Tavernası’nda sevgili ozanımız unutulmayan değerlerimizden Aşık Veysel’i anacağız hep birlikte. Önce 12 dakikalık Aşık Veysel’i anlatan bir biyografiyle başlayacağız programa. Sonra Hem kendi sesinden hem kıymetli türkücülerimizin sesinden onun türkülerine, öğütlerine kulak vereceğiz hüzünle ve elbette sizin duygularınızı ve söylemek istediklerinizi de duyuracağız dinleyicilerimize.

Olgun'un Tavernası 26.02.2021

Kıymetli dinleyicilerim, bu cuma yani 26 Şubat‘ta yapacağım programda sizin isteklerinize de yer vermek istiyorum. Bunun için bana WhatsApp‘tan isteklerinizi sesli olarak gönderin veya ne söylemek isterseniz seslendirin. Hem sizin sesinizden istediğinizi yayınlayayım hem de söylemek istediklerinizi siz kendiniz dinleyicilere ulaştırın. WhatsApp hattım 0532 306 30 29 Cuma sabahına kadar sesli mesajlarınızı bekliyorum.

Sevda'nın Güncesi 46. Bölüm 28.03.2021

Merhabalar. 28 Mart Pazar günü Sevda’nın 46. Güncesi’ni ve mart ayının son programını benim için çok özel iki misafirimle birlikte yazacağız. Çocukluğumda kendilerine şarkı söyleme şansı da bulabildiğim çok değerli yorumcu, solist, yumuşacık sesiyle Aysun Kocatepe, besteci, söz yazarı, müzik yapımcısı, televizyon programcısı çok değerli Ali Kocatepe Sevda’nın güncesine misafir oluyor ve geçmişten bugüne unutulmaz anıları bizlerle paylaşıyor. Siz de 1970-1980’lerden 2000’lere uzanan bu müzikal yolculuğa eşlik etmek isterseniz, hepinizi sıcacık söyleşimize bekliyoruz. Görüşmek üzere.

Sevda'nın Güncesi 45. Bölüm 21.03.2021

Merhabalar. 21 Mart Sevda’nın 45’inci Güncesi’ni ilkbahar ekinoksunun çiçekleri açtırdığı, havayı ılımanlaştırdığı, harika bir günde ve şahane bir kadınla birlikte yazacağız. Arkiyolok, yazar, bir yanıyla eğitimci, sivil toplum çalışmalarına büyük emekler koymuş, özellikle kadınlar ve çocuklar üzerine önemli çalışmalara imza atmış değerli misafirim Semra Kosovalı ile unutulmaz bir söyleşi gerçekleştireceğiz. Semra Hanım’ın yol hikayesine ve bu içten söyleşimize sizler de eşlik etmek isterseniz, hepinizi saat tam 16:00’da Sevda’nın Güncesi’ne bekleriz. Görüşmek üzere.

Burak Sarı ile Güneşin Sofrası 16.03.2021

Merhaba dostlar, Soframıza bu ay Ruhi Su ekolünün güçlü temsilcilerinden sevgili Nevzat Karakış konuk oluyor. Bu özel söyleşiye hepinizi bekliyoruz. Burak Sarı ile Güneşin Sofrası bu akşam saat 21:00’de Radyo Engelsiz Erişim’de Programımızı: www.engelsizerisim.com/radyo Adresinden ya da Radyo Kulesi uygulaması üzerinden dinleyebilirsiniz.

Sevda'nın Güncesi 44. Bölüm 14.03.2021

Merhabalar. 14 Mart Pazar günü mart ayının ilk programını, Sevda’nın 44. Güncesi’ni yine çok özel bir isimle birlikte yazacağız. Müzisyen, yazar, çevirmen, içinden geleni içinden geldiği gibi söyleyen çok değerli sanatçı Sumru Ağıryürüyen, Sevda’nın 44. Güncesi’ne misafir oluyor ve yüreğinden dökülen harika notaları sayfamıza bırakıyor. Siz de müziğin farklı tonlarını, duyulmayan farklı sesleri Sumru Hanım’ın notalarından duymak ve bu söyleşiye eşlik etmek isterseniz, hepinizi saat tam 16:00’da bekliyoruz. Görüşmek üzere. Radyomuzu dinlemek için, www.engelsizerisim.com/radyo

Sevda'nın Güncesi 43. Bölüm 21.02.2021

Merhabalar. 21 Şubat Pazar günü Sevda’nın 43. Güncesi'nde çok şahane bir sporcuyu ağırlıyorum. Beş kıtada, beş maraton, beş zirve hayalini gerçekleştiren Türkiye’nin görme engelliler kategorisindeki ilk milli atleti ve dağcısı değerli sporcu Necdet Turhan,Sevda’nın 43. Güncesi'ne misafir oluyor. Bizlere maraton öyküsünü anlatıyor, zirveden haberler veriyor ve gelecek hayallerini paylaşıyor. Hepinizi bu sportif, dinamik ve hayatla dolu söyleşimize bekleriz. Görüşmek üzere. Radyomuzu dinlemek için, www.engelsizerisim.com/radyo adresimizi veya radyo Kulesi uygulamasını kullanın.

Sayfalar